Процедура: ботулінотерапія

 

 

Ця ін’єкційна методика омолодження усуває мімічні зморшки. Ботулотоксини тимчасово розгладжують зморшки і розслаблюють м’язи, але при цьому зберігають їх рухливими і живими.

 

Ботулінотерапія – це процедура, яка не призначена для шкіри у віці 50+. Це, в першу чергу, профілактика існуючих мімічних зморшок, які не встигли перетворитися в глибокі. Це єдиний безпечний і ефективний метод боротьби зі зморшками.

Як відбувається процедура?

 

Ін’єкції роблять спеціальними препаратами Botox або Dysport, в основі яких лежить ботулотоксин. Це абсолютно безпечна речовина. Препарат вводять інсуліновою голкою, тому уколів ви майже не відчуєте.

 

Перший ефект від процедури ви побачите через 3-5 днів, а фінальний результат – на 14-20 день. В цей період ми проводимо безкоштовний огляд, щоб оцінити результат і зробити корекцію, якщо потрібно. Після кінцевого результату м’язи розслабляться, але при цьому збережеться природна міміка, зморшки розгладяться, шкіра стане свіжішою і підтягнутішою.

Ботулинотерапия
Ботулинотерапия

Ліфтинговий ефект від процедури триває від 3-6 місяців. Це індивідуальний показник,
оскільки кожен організм реагує на ботулотоксин по-різному.

Нервові імпульси, які блокував ботулотоксин, відновлюються, тому процедуру варто проводити регулярно, аби запобігти утворенню глибоких зморшок. Для профілактики достатньо відвідувати косметолога двічі на рік. Кожна наступна процедура зменшує дозу і продовжує результат.

В якому віці починати ходити на ботулінотерапію?

 

Рекомендуємо приходити на уколи краси при першій появі зморшок на обличчі. Вік індивідуальний для кожної людини, а в середньому перші зморшки починають з’являтися у 25-35 років.

 

Вже після 40 років зморшки стають настільки глибокими, що вирівняти їх дуже важко. А після 50 років взагалі немає гарантії, що процедура буде ефективною.

Протипоказання:

 

  • вагітність і період лактації
  • хвороби крові
  • статичні зморшки, які не піддаються корекції
  • шкірні захворювання будь-якого походження
  • прийом антикоагулянтів і антибіотиків
  • індивідуальна чутливість до препаратів

Зробити ботулінотерапію у Києві (Позняки) чи у Борисполі можуть наші спеціалісти:
Юлія Коваленко, Марія Михеєва, Анна Кошель

Безкоштовна консультація
Безкоштовна консультація
Icon Form