Процедура: чистка і пілінги

 

 

Процедура чистки обличчя давно показала свою ефективність. Завдяки чистці можна помітно поліпшити стан шкіри і надати їй здоровий вигляд. Але яку чистку вибрати? Розповідаємо про кожен вид чистки обличчя, які проводяться в наших клініках в Києві та Борисполі.

Ультразвукова чистка спрямована на те, щоб добре очистити шкіру від ороговілих клітин, стимулювати приплив кисню і помітно покращити колір обличчя. Після процедури шкіра обличчя стає чистою і свіжою.

 

Ультразвукова чистка проводиться спеціальним апаратом, через який на шкіру подається ультразвукова акустична хвиля. Вона абсолютно безпечна для людини. Однак така чистка вважається поверхневою, тому ультразвукові хвилі не справляються з комедонами, які потрібно «виштовхнути» на поверхню шкіри.

Процедура: чистка и пилинги
Процедура: чистка и пилинги

Для таких випадків існує механічна чистка. Цей тип чистки проводиться лікарем вручну. Завдяки спеціальній лопатці видаляються дозрілі комедони. Це травматична процедура – після сеансу шкіра може лущитися і почервоніти. Однак ефект того вартий. Адже за кілька сеансів правильно підібраної чистки, пілінгу і домашнього догляду можна повністю позбутися від акне.

Ми практикуємо комбіновану чистку, яка поєднує плюси ультразвукової та механічної чистки

Лікар-дерматолог в ІНДИВІДУАЛЬНОМУ ФОРМАТІ
підбирає вам засоби для процедури і тип чистки

Протипоказання
для чистки обличчя

 

  • екзема, дерматити у фазі загострення, псоріаз, герпес
  • схильність до келоїдних рубців
  • період менструацій
  • вагітність
  • інфекційні захворювання
  • загострення вугрової висипки

Зауважте!

 

У нашій клініці працює дерматолог, яка лікує акне на різних стадіях. Зазвичай процес лікування триває пів року, за які пацієнт приходить на процедури в нашу клініку, користується відповідними засобами вдома і коригує свій раціон.

Також допомогти з лікуванням шкіри з акне ми можемо дистанційно. Для цього лікар Анна Кошель проводить онлайн консультації з питань акне, збирає анамнез та призначає індивідуальне лікування на основі якісних засобів для домашнього догляду.

 

 

Зробити ультразвукову чи механічну чистку обличчя у Києві (Позняки)
чи у Борисполі можуть наші спеціалісти:

Марія Михеєва та Анна Кошель

ВІДГУКИ

 

 

Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Безкоштовна консультація
Безкоштовна консультація
Icon Form