Процедура: біоревіталізація

 

 

Це уколи краси, в складі яких є гіалуронова кислота. Курс складається з декількох процедур, а точна кількість сеансів визначається індивідуально відповідно до особливостей шкіри і вимог клієнта. Біоревіталізацію обличчя потрібно робити два рази на місяць.

В чому особливість
гіалуронової кислоти?

 

Гіалуронова кислота – природна складова клітин нашої шкіри. З віком її стає все менше. А саме гіалуронова кислота відповідає за зволоження шкіри. Якщо її мало, шкіра втрачає пружність, стає сухою, на ній з’являються зморшки. Це називають віковими змінами. Введення гіалуронової кислоти під шкіру обличчя стимулює її вироблення в клітинах і тим самим повертає молодість.

 

 

Процедура: биоревитализация
Процедура: биоревитализация

Зверніть увагу!

Зараз гіалуронова кислота присутня в багатьох косметичних засобах: у кремах, в сироватках і навіть помадах для губ. Однак вона має досить велику молекулу і не може проникнути глибоко в шкіру. Гіалуронова кислота в косметиці – це звичайний маркетинговий хід. Вона покращує загальний стан епідермісу ззовні, проте з процесами старіння шкіри вона не бореться. Для отримання вираженого ефекту даного компоненту і існує біоревіталізація.

 

Який результат після процедури?

 

  • зволоження шкіри

 

  • зменшення пігментації, вирівнювання тону шкіри

 

  • уповільнення процесу старіння

 

  • розгладження дрібних зморшок і запобігання нових

 

 

 

Як відбувається процедура?

 

Перед сеансом лікар наносить анестезію, щоб знеболити зону, де буде проводитися біоревіталізація. Далі косметолог вводить препарат по всьому обличчю. Процес введення гіалуронової кислоти займає не довше 10 хв. Після сеансу лікар дає настанови, і вже через тиждень-два ви бачите помітний результат на своїй шкірі.

 

 

Протипоказання до процедури

 

  • герпес у фазі загострення

 

  • вагітність та період лактації

 

  • індивідуальна непереносимість компонентів у препараті

 

 

 

 

 

Зробити біоревіталізацію обличчя у Києві (Позняки) та Борисполі можуть наші лікарі:
Юлія Коваленко, Марія Михеєва, Анна Кошель

Безкоштовна консультація
Безкоштовна консультація
Icon Form