Процедура: лазерна епіляція

 

 

Ми робимо не просто лазерну епіляцію, а безболісну процедуру діодним апаратом останнього покоління. Позбутися від небажаного волосся тепер можна набагато швидше і зробити це без травм, болю або дискомфорту.

Що таке діодний лазер?

 

Ми працюємо на апараті Prime Smart — це нове покоління діодних лазерів, яке не лише видаляє небажане волосся, але і покращує загальний стан шкіри: робить її гладшою і вирівнює тон. Крім того, процедура проходить 100% безболісно, не залишаючи слідів подразнення чи почервоніння. Після епіляції вам не потрібно буде користуватися Пантенолом, адже пошкоджень від лазера, а тим паче опіків, не буде.

 

При діодній епіляції довжина хвилі лазера менше поглинається поверхневими клітинами шкіри і проникає глибше. Лазер руйнує навіть ті фолікули, які розташовані глибоко під шкірою, тому результат від процедури ви бачите швидше.

Процедура: лазерная эпиляция
Процедура: лазерная эпиляция

До речі, діодний лазер чудово справляється з врослими волосками.
Вже на 3-4 процедурі у вас їх просто не залишиться.

Який результат після
лазерної епіляції?

 

Вже на 4 процедурі ви бачите, що волосся на 85-90% зникло. Проте весь курс видалення волосся триває 8-10 процедур (залежить від зони та індивідуальних особливостей організму).

Після всього курсу у вас на 99% зникає волосся. Але це не означає, що воно більше ніколи не виросте. Щоб залишити ефект від епіляції на довше, ми рекомендуємо кожних пів року ходити на 1 сеанс корекції.

Як проходить процедура?

 

Перед процедурою, якщо ви робите її вперше, наші лікарі дають рекомендації. Зокрема дуже важливо перед епіляцією поголити зону. Також ми рекомендуємо приходити на процедуру не раніше, ніж на 6й день після засмаги. І, звичайно, місяць до процедури не рекомендується проводити шугарінг або інші види депіляції.

 

Виконавши рекомендації лікаря, ви можете приходити на процедуру і насолоджуватися процесом. Зазвичай видалення волосся на ногах займає до 30 хв, пахви – до 10 хв, в зоні бікіні – до 20 хв.

Протипоказання:

 

  • цукровий діабет
  • висипання чи герпес в зоні маніпуляції
  • вагітність і період лактації
  • онкозахворювання

Що не є протипоказанням?

 

  • родимі плями (ми замальовуємо їх спеціальним олівцем, який не дозволяє лазеру діяти в цій зоні)
  • надто засмагла або занадто біла шкіра (на нашому апараті є режими відповідно до фототипів шкіри, які дозволяють робити процедуру всім)

Коли робити лазерну епіляцію?

 

Існує міф про те, що лазерну епіляцію не можна робити влітку. Однак з нашим апаратом її можна робити цілий рік. Головне дотримуватися загальних рекомендацій лікаря і не засмагати 7 днів після епіляції, щоб уникнути пігментації.

 

Зауважте!

Курс видалення волосся займає цілий рік. Тому якщо до наступного літа ви б хотіли позбутися зайвого волосся, враховуйте тривалі проміжки між сеансами.

 

 

Зробити безболісну лазерну епіляцію у Києві (Позняки) чи у Борисполі можуть наші спеціалісти:
Цапок Лідія, Дідок Альона, Оленич Аліна, Васильєва Олександра

 

ВІДГУКИ

 

 

Icon
Icon
Безкоштовна консультація
Безкоштовна консультація
Icon Form