Щодня з 9:00 до 21:00
м. Київ
м. Бориспіль
м. Київ, просп. Бажана, 16
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В
м. Бориспіль, Вул. Київский Шлях, 4
FAQ
Щодня з 9:00 до 21:00
м. Київ
м. Бориспіль
м. Київ, просп. Бажана, 16
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В
м. Бориспіль, Вул. Київский Шлях, 4
FAQ
LPG МАСАЖ

Вакуумно-роликовий масаж з кінця минулого століття входить до ТОП ефективних та безпечних методик для моделювання фігури та зменшення набряків тіла. Ця процедура стала вирішальним кроком на шляху виконання заповітної мрії більшості жінок, допомагаючи їм знайти стрункість без зусиль та покращити роботу лімфодренажної системи організму


Для масажу використовується оснащена роликами маніпула, що генерує вакуум. На ділянці впливу відбувається всмоктування шкіри та підшкірної тканини з жировими відкладеннями, які розмасажовуються масажними роликами.

Залиште заявку, щоб записатися і отримати докладну інформацію!
Ім`я:
Контактний телефон:
Оберіть процедуру:
Оберіть клініку:
Я приймаю умови передачі інформації
Принцип дії LPG масажу
В апараті нового покоління B-Flexy зібрані всі актуальні розробки, що дозволяють досягти високого лікувального та естетичного результату за короткий час. Чуйна система постійно контролює силу всмоктування повітря: на попередньому етапі вплив на тканини виявляється делікатним , для глибокого опрацювання зон використовується більш інтенсивний і потужний режим. Ергономічна маніпула забезпечує всмоктування стабільного потоку повітря на високій швидкості, підтримуючи оптимальну силу інтенсивності.

Зменшення об‘ємів та набряків тіла, покращення самопочуття – це зовсім не повний список того, що отримує пацієнт у результаті застосування Бьютілайнера.
Ефективність апарату обумовлена потрійним впливом на тканини: механічним, вакуумним, роликовим

Під час сеансу відбувається неінвазивна механічна дія на поверхневі тканини організму (у тому числі – жирові та м'язові). В області створення вакууму шкірні покриви піднімаються, формуючи шкірну складку, яка масажується спеціальними роликами. Ділянки тіла піддаються поперемінно тиску та розслабленню, компресії та розгладжуванню.

Ці процеси активізують кровопостачання, посилюють мікроциркуляцію тканин, надають виражену лімфодренажну дію. В результаті відбувається зменшення тканинної гіпоксії, стимуляція обмінних процесів, виведення токсинів, руйнування жирових клітин та усунення надлишкових жирових відкладень.

Зверніть увагу!Перед сеансом обов’язково надягають спеціальний костюм з еластичної тканини. Ми видаємо його кожній пацієнтці. Він не лише робить процедуру стерильною, але й допомагає уникнути синців і болю від інтенсивного масажування шкіри.

ДАВАЙТЕ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС ЗРУЧНИЙ ЧАС ТА ДАТУ
Заповніть форму
Передзвонимо протягом 10 хвилин
Я приймаю умови передачі інформації

Переваги вакуумно-роликового масажуЕфективно. Підвищення якості шкіри та зміни в обсягах будуть помітні вже після першого сеансу. Для кращого результату рекомендується пройти курс процедур.

Безпечно та атравматично. Під час масажу шкірні покриви та тканини захищені від пошкоджень. Процедура не викликає гематом і не має ускладнень, а перелік протипоказань дуже обмежений.

Природно та безболісно. Методика активізує власні ресурси організму.

Індивідуально. Потужність та тривалість маніпуляції програмується в апараті під завдання кожного пацієнта.

Технологічно. У апарату B-Flexy є унікальний режим пульсуючого вакууму, що забезпечує більш ретельне опрацювання глибоких шарів тканин та їх інтенсивну тонізацію. М'яка пульсація підвищує антицелюлітний ефект і дозволяє досягти максимальних результатів у моделюванні фігури.

Швидко та надовго. Стійкий ефект з'являється протягом короткого періоду часу і за дотримання рекомендацій фахівця залишиться з вами надовго.

Результати вакуумно-роликового масажу

-Пружна рівна шкіра
-Зменшення обсягів
-Моделювання силуету
-Усунення целюліту
-Зняття набряклості
-Виведення токсинів
-Підвищення м'язового тонусу
-Поліпшення загального самопочуття
Контакти
м. Київ, просп. Бажана, 16
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В
м. Бориспіль, Вул. Київский Шлях, 4
Вітаємо, хочете, ми передзвонимо Вам?
Ім`я:
Контактний телефон:
Я приймаю умови передачі інформації