м. Київ
м. Бориспіль
м. Київ вул. Срібнокільська, 12
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В
Щодня з 9:00 до 21:00
МІОСТИМУЛЯЦІЯ М'ЯЗІВ
HI-EMT – це єдина процедура, яка допомагає жінкам та чоловікам нарощувати м'язи та спалювати жир одночасно, а також перша у світі неінвазивна процедура ліфтингу сідниць. Працює за рахунок суперамаксимальних скорочень м'язів. М'язева тканина змушена пристосовуватися до таких екстремальних умов. Він відповідає глибоким ремоделюванням своєї внутрішньої структури, що призводить до нарощування м'язів, підтяжки, підвищення тонусу м'язів та спалювання жиру.

HI-EMT допомагає клієнтам досягти більш струнких та спортивних контурів тіла, зменшити черевний жир та одночасно створити м'язову основу під жиром, зміцнити м'язи черевного пресу.

При дії на сідниці HI-EMT надає пацієнтам більш підтягнутої, спортивної форми. HIFEM не використовує принцип нагрівання та охолодження, тому немає жодного ризику опіків, рубців чи набряків.

Це найновіша технологія процедур для схуднення та формування фігури, яка одночасно нарощує м'язи та спалює жир.
Унікальністю апарату є його функціональна здатність одночасно зменшувати підшкірно-жирові відкладення та впливати на глибокі м'язи, збільшуючи їх.

Імпульсна електромагнітна стимуляція високої інтенсивності забезпечує безперервне скорочення м'язів без їхнього розслаблення, що дозволяє м'язам працювати з максимальним навантаженням.
Ці екстремальні умови скорочення вимагають, щоб м'язи адаптувалися та розвивали м'язову масу на обробленій ділянці, спалюючи жир
Клінічні дослідження показують, що середнє зниження жиру на 19% і збільшенням м'язової маси на 16% під час процедур, що включають 8-10 сеансів з інтервалом 2-3 дні.

Безболісно, без поту, зручно та швидко.
Просто полежати 30 хвилин, це рівносильно 5,5 години вправ!

Науково доведено, що м'язовий вміст у тілі безпосередньо впливає на вміст жиру в організмі, чим вище показник вмісту м'язів у тілі, тим швидше відбувається енергообмін та відбувається швидке жироспалювання.

Принцип дії
В основі дії апарату лежить використання інноваційної технології HI-EMT – високоенергетична сфокусована електромагнітна хвиля для безперервного розширення та скорочення глибоких м'язів для зміни внутрішньої структури м'язів
Під час впливу сфокусованої електромагнітної енергії відбувається скорочення та розширення м'язових волокон, що веде до збільшення м'язів та зростання нових м'язових волокон.
Процес м'язового скорочення у свою чергу стимулює процес жироспалювання.
Жирові кислоти розщеплюються і розпадаються.
Продукти розпаду виводяться природним шляхом протягом кількох тижнів

Найкращі результати будуть видні через 3 місяці після початку курсу з постійним покращенням, збільшенням м'язової маси та зменшенням жирових клітин протягом шести місяців.

Апарат зміцнює сідничні та черевні м'язи пресу, м'язи рук, ніг та спалює жир, весь цей час клієнт розслаблено лежить на процедурі


При процедурі на апараті за 30 хвилин м'яз скорочується 30 000 разів з високою частотою та інтенсивністю, що не можна досягти при загальному фізичному навантаженні

Для такого інтенсивного скорочення м'язів потрібна велика кількість енергії, яка береться з жирових клітин та руйнує їх

В результаті апарат дозволяє збільшити м'язи та скоротити підшкірно-жирові відкладення.


Після проведення курсу процедур на апараті з технологією HI-FEM Ви отримаєте:


-Збільшення м'язової маси на 16%

-Зменшення жиру загалом на 19%

-1 курс всередньому 8-10 процедур.

-Рекомендується проходити процедуру 2-3 рази на тиждень протягом 2-3 місяців для отримання найкращих результатів.

ДАВАЙТЕ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС ЗРУЧНИЙ ЧАС ТА ДАТУ
Заповніть форму
Передзвонимо протягом 10 хвилин
Я приймаю умови передачі інформації
Області застосування апарату:
 • Живіт
 • Сідниці
 • Стегна
 • Руки
Функції апарату:
 • Корекція фігури
 • Нарощування м'язової маси
 • Зміцнення м'язового корсету
 • Спалювання жиру
 • Втрата ваги
 • Зменшення целюліту
 • Підтяжка сідниць
Контакти
м. Київ вул. Срібнокільська, 12
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В