Щодня з 9:00 до 21:00
м. Київ
м. Бориспіль
м. Київ вул. Срібнокільська, 12
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В
Щодня з 9:00 до 21:00
м. Київ
м. Бориспіль
м. Київ вул. Срібнокільська, 12
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В
АКВАПІЛІНГ
Додайте енергії вашій шкірі аквапілінг!

Про те, що шкіра потребує очищення та зволоження, Ви, швидше за все, знаєте. Якщо раніше доводилося вибирати, яка потреба шкіри в пріоритеті, то завдяки появі апарату Аквапінгу проблема вибору стала неактуальна. Ця процедура за один сеанс впливає відразу в декількох напрямках: глибоке очищення, зволоження та лікування. Ваша шкіра буде вдячна!

Аквапілінг – це високотехнологічна міні-станція для оживлення вашої шкіри. Апарат наносить запатентовані сироватки протягом усіх етапів дії. Аквапілінг проводиться за допомогою одноразових насадок, що забезпечує максимальну стерильність процедури.

Технологія поєднала ексфолікацію (очищення), вакуумний масаж, інтенсивне зволоження та лікування.

Результат ви побачите одразу. Процедура може проводитися курсом корекції естетичних дефектів або перед важливим заходом, щоб підкреслити сяйво шкіри.

Етапи процедури Аквапілінг
1. Ексфоліація
Перший етап – це м'яке очищення поверхневого шару шкіри. За допомогою спеціальної одноразової насадки на шкіру наноситься універсальна сироватка. Вона розрихлює ороговілий шар. На цьому етапі відлущуються клітини і видаляються сальні виділення, шкіра готується до більш глибокого очищення.

2. Глибоке очищення
На шкіру наносяться ампульні пілінги, до складу яких входять фруктові кислоти. На цьому етапі апарат глибоко очищує пори від жиру та бруду, запобігаючи появі запалень. Пілінги відрізняються за інтенсивністю впливу, лікар підбирає сироватку індивідуально, залежно від завдання процедури та типу шкіри.

3. Вакуумне очищення
Вакуум покращує мікроциркуляцію. Процедура буквально витягує чорні цятки та глибокі забруднення зі шкіри. Цей етап готує до глибокого проникнення активних сироваток.
Аквапілінг рекомендований до проведення в будь-якому віці. Під час процедури тонкий струмінь води з киснем делікатно масажує шкіру, завдяки чому посилюється потік крові та покращуються обмінні процеси у дермі. Завдяки комплексній дії води та кисню відбувається глибоке очищення пор, тонізація, зволоження шкіри та насичення її киснем.
ДАВАЙТЕ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС ЗРУЧНИЙ ЧАС ТА ДАТУ
Заповніть форму
Передзвонимо протягом 10 хвилин
Я приймаю умови передачі інформації
Аквапілінг - ефективна процедура, яку можна рекомендувати 95% жінок. Якщо ви хочете якісно покращити стан шкіри, без реабілітації, то ця процедура однозначно приємно вразить вас.
Показання:
  • сухість
  • глибокі та неглибокі зморшки
  • нервіний колір обличчя
  • розширені пори
  • вугри, чорні цятки
  • сліди від акне, шрами та рубці
  • пігментні плями
Протипоказання:
  • гострі шкірні захворювання
  • гострі інфекційні захворювання
  • алергія на компоненти сироваток
Контакти
м. Київ, просп. Бажана, 16
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В