м. Київ
м. Бориспіль
м. Київ вул. Срібнокільська, 12
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В
Щодня з 9:00 до 21:00
БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

Це ін'єкції краси, в складі яких гіалуронова кислота. Курс складається з декількох процедур, а точна кількість сеансів визначається індивідуально відповідно до особливостей шкіри і вимог клієнта.


Назва цієї методики буквально означає «натуральне зволоження». Біоревіталізація сприяє покращенню зовнішнього вигляду шкіри, а також уповільненню процесу вікових змін.


Методика полягає у підшкірному введенні препаратів на основі гіалуронової кислоти за допомогою тонких голок. Ін'єкції доставляють гіалуронову кислоту, вітаміни та амінокислоти безпосередньо у глибокі шари шкіри.


Це дозволяє скоригувати клітинний метаболізм та відтворити якісний позаклітинний матрикс, властивий молодому організму. Відбувається стимуляція природних процесів регенерації та очищення шкіри, її інтенсивне зволоження та живлення.

У чому переваги біоревіталізації?
Ефективно. Біоревіталізація обличчя є «прицільним» введенням під шкіру активних речовин, що дозволяють відновити фізіологічне середовище та нормалізувати обмінні процеси. В результаті відбувається омолодження шкіри.

Безпечно. Наші лікарі-косметологи багато років спеціалізуються на ін'єкційних методиках корекції естетичних недоліків та вікових змін шкіри. Біоревіталізація проводиться із застосуванням перевірених та ефективних препаратів провідних світових виробників.

Безболісно. Процедура біоревіталізації обличчя проводиться з максимальним комфортом для пацієнта. Ми застосовуємо ефективний анестезуючий крем, який запобігає виникненню навіть мінімальних больових відчуттів.
Методика підходить для людей як молодого, так і зрілого віку. Залежно від особливостей шкіри, її стану та бажаних результатів від процедури фахівець підбирає необхідний препарат та складає індивідуальний графік ін'єкцій.

На регулярній основі біоревіталізацію починають робити за перших ознак старіння, зазвичай у віці близько 30 років. Максимальний лікувальний ефект досягається при курсі ін'єкцій, з обов'язковим проміжком від двох тижнів між ними, що запобігає перенасиченню шкіри.

Зверніть увагу!

Зараз гіалуронова кислота присутня в багатьох косметичних засобах: у кремах, в сироватках і навіть помадах для губ. Однак вона має досить велику молекулу і не може проникнути глибоко в шкіру. Гіалуронова кислота в косметиці покращує загальний стан епідермісу ззовні, проте з процесами старіння шкіри вона не бореться. Для отримання вираженого ефекту даного компоненту і існує біоревіталізація.

ДАВАЙТЕ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС ЗРУЧНИЙ ЧАС ТА ДАТУ
Заповніть форму
Передзвонимо протягом 10 хвилин
Я приймаю умови передачі інформації
Показання до процедури:
  • сухість, зневоднення, зниження пружності та еластичності шкіри
  • поява дрібних зморшок, спричинених недоліком зволоженості
  • набряклість, темні кола та «мішки» під очима
  • необхідність в активному відновленні після травматичних впливів: лазерного шліфування, серединних пілінгів, пластичних операцій
  • жирна, проблемна шкіра, розширені пори
  • куріння, стреси, надлишок ультрафіолету та інші впливи, що викликають тусклий колір обличчя, пігментацію, зниження пружності шкіри
Процедура дозволяє отримати такі результати:
Перед сеансом лікар наносить анестезію, щоб знеболити зону, де буде проводитися біоревіталізація. Далі косметолог вводить препарат по всьому обличчю. Процес введення гіалуронової кислоти займає не довше 10 хв. Після сеансу лікар дає настанови, і вже через тиждень-два ви бачите помітний результат на своїй шкірі.
Протипоказання до процедури:
  • герпес у фазі загострення
  • вагітність та період лактації
  • індивідуальна непереносимість компонентів у препараті
Контакти
м. Київ вул. Срібнокільська, 12
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В