м. Київ
м. Бориспіль
м. Київ вул. Срібнокільська, 12
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В
Щодня з 9:00 до 21:00
КОНТУРНА ПЛАСТИКА ГУБ

Доведено, що при знайомстві чоловіки звертають першу увагу не на очі, а на губи дівчини. І щоб справити необхідне враження, вони мають бути привабливими – чуттєвими та спокусливими.


Надати губам необхідний об'єм і зробити їх привабливими допоможе контурна пластика гелями на основі гіалуронової кислоти.


Збільшення губ виконується за допомогою ін’єкцій препаратами, у складі яких є гіалуронова кислота. Ця речовина міститься в нашій шкірі і відповідає за зволоження і об'єм. Гіалуронова кислота абсолютно безпечна для організму людини і повністю гіпоалергенна.Зауважте!

Контурна пластика губ проводиться лише препаратами, в основі яких є гіалуронова кислота. Вона здатна розсмоктуватися і виводись природним шляхом.

Переваги контурної пластики губ
Ефективно. Проблема тонких губ сьогодні легко вирішується. Гіалуронова кислота служить чудовим природним наповнювачем. Це найефективніше рішення для корекції об‘єму та форми губ.

Безболісно. Наші лікарі подбають про найчутливішу клієнтів. Для зняття неприємних відчуттів використовуються спеціальний анестезуючий крем. Збільшення губ пройде максимально комфортно та безболісно.

Швидко. Процедура триває близько 30 хвилин. Ефект буде видно відразу. Результат зберігається від 6 до 14 місяців.
Безпечно. Для збільшення об'єму губ використовуються тільки якісні препарати від провідних світових виробників, що гарантує повну безпеку. Гіалуронова кислота для губ має ідеальну сумісність із тканинами людини, не відторгається і повністю розсмоктується. Наші фахівці мають великий досвід роботи з ін'єкційними методиками та гіалуроновою кислотою для корекції губ. Вашій красі ніщо не загрожує.

Як відбувається процедура збільшення губ?У губи вводиться біогель, що складається із гіалуронової кислоти. Спеціальні тонкі голки не залишають слідів на шкірі. Гіалуронова кислота заповнює простір зсередини, внаслідок чого шкіра губ розгладжується та стає пружною. Контурна пластика дозволяє вже після першої процедури збільшити обсяг губ, зробивши їх більш спокусливими. Крім того, за допомогою введення гіалуронової кислоти ви можете трохи змінити їх форму, наприклад, підняти куточки вгору, створивши ефект «усмішки Мони Лізи».

ДАВАЙТЕ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС ЗРУЧНИЙ ЧАС ТА ДАТУ
Заповніть форму
Передзвонимо протягом 10 хвилин
Я приймаю умови передачі інформації
Як довго зберігається результат?
Результат коригування губ зберігається на 6 місяців. Препарат поступово розсмоктується та виводиться з організму. Іноді через 2-4 тижні після першої процедури потрібне повторне введення гіалуронової кислоти в губи.
Протипоказання:
  • герпес в фазі загострення
  • схильність до келоїдних рубців
  • вагітність, лактація
  • цукровий діабет
Контакти
м. Київ вул. Срібнокільська, 12
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В