м. Київ
м. Бориспіль
м. Київ вул. Срібнокільська, 12
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В
Щодня з 9:00 до 21:00
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
Лазерна епіляція – це найсучасніший спосіб видалення небажаного волосся.

Завдяки новому обладнанню є ефективною та абсолютно безпечною. Шкіра не нагрівається, залишаючись рівно 36,6 ° С. Це ідеальний варіант для видалення волосся на обличчі та інших чутливих зонах.


ELOS-епіляція поєднує в собі переваги існуючих технологій для видалення небажаного волосся – фотоепіляції, лазерної епіляції, електроепіляції, оскільки під час процедури волосяний фолікул руйнується під одночасною дією відразу двох енергій: світлового імпульсу та високочастотного струму.

Як працює технологія ELOS?
Ця технологія підійде власникам світлого та тонкого волосся. Процедура переноситься практично безболісно завдяки активній системі охолодження.
Вже після декількох сеансів волосся в рази стає менше!
Курс підбирається індивідуально, всередньому це 6-9 сеансів.
Коли помітний результат?
Результат ви помітите після перших сеансів. Для Досягнення повноцінного результату, необхідно пройти комплекс процедур, який призначається лікарем індивідуально. Клінічно підтверджено результати руйнування волосяного фолікула, включаючи цибулину (підтверджено гістологічними дослідженнями). Багаторічний досвід доводить ефективність та безпеку методики.
Унікальна методика епіляції знищує не лише волосся, а й причину його росту – волосяну цибулину. При цьому шкіра не нагрівається і не ушкоджується.
Лазерна епіляція – це видалення волосся назавжди?

Лазерна епіляція дозволяє ефективно видаляти волосся, даючи тривалий ефект. Волосся, яке ми знищили, вже ніколи не виросте. Але необхідно пам'ятати, що частина волосся (від 10 до 20%, залежно від зони тіла) знаходиться в «сплячому» стані, у вигляді клітин, з яких може пізніше проявлятись ріст.
ДАВАЙТЕ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС ЗРУЧНИЙ ЧАС ТА ДАТУ
Заповніть форму
Передзвонимо протягом 10 хвилин
Я приймаю умови передачі інформації

Коли робити лазерну епіляцію?


Існує міф про те, що лазерну епіляцію не можна робити влітку. Однак з нашим апаратом її можна робити цілий рік. Головне дотримуватися загальних рекомендацій лікаря і не засмагати 7 днів після епіляції, щоб уникнути пігментації.


Зауважте!

Курс видалення волосся займає цілий рік. Тому якщо до наступного літа ви б хотіли позбутися зайвого волосся, враховуйте тривалі проміжки між сеансами.

Протипоказання:
  • цукровий діабет
  • висипання чи герпес в зоні маніпуляції
  • вагітність і період лактації
  • онкозахворювання
Що не є протипоказанням?
  • родимі плями (ми замальовуємо їх спеціальним олівцем, який не дозволяє лазеру діяти в цій зоні)
  • надто засмагла або занадто біла шкіра (на нашому апараті є режими відповідно до фототипів шкіри, які дозволяють робити процедуру всім)
Контакти
м. Київ вул. Срібнокільська, 12
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В