Щодня з 9:00 до 21:00
м. Київ
м. Бориспіль
м. Київ, просп. Бажана, 16
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В
Щодня з 9:00 до 21:00
м. Київ
м. Бориспіль
м. Київ, просп. Бажана, 16
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В
РУЧНИЙ МАСАЖ

Що таке масаж, знає кожен. Так називають не лише приємну, а й корисну процедуру, завдяки якій можна поліпшити фізичний і психоемоційний стан. Вона може призначатись для боротьби з різними проблемами. Це залежить від різновиду, техніки та прийомів, які використовує масажист. Так, за допомогою масажу борються з больовими відчуттями, напругою і спазмами у м'язах, усувають застої лімфи, зменшують целюліт і локальні жирові відкладення, прискорюють реабілітацію після травми, операції чи важкого захворювання, зміцнюють імунітет, поліпшують якість шкіри, знижують тривожність.

ЧОМУ МАСАЖ ДОПОМАГАЄ РОЗСЛАБИТИСЬ?
За допомогою загального масажу (себто такого, що передбачає обробку всього тіла) можна позбавитись від напруги у м'язах та розслабитись. Поява подібного релакс-ефекту зумовлена впливом на центральну нервову систему, внаслідок чого мозок починає працювати краще, тож продуктивність підвищується, а загальний фізичний і психоемоційний стан поліпшується.

ЧОМУ МАСАЖ ПРИЄМНИЙ?

Під час ручного масажу пацієнт відчуває ейфорію та спокій. На це є свої причини: завдяки діям масажиста в організмі інтенсивніше виробляються ендорфіни, дофамін і серотонін (так звані «гормони щастя»). Вони допомагають заспокоїти нервову систему, знизити рівень тривожності, покращити настрій.

ЧИМ КОРИСНИЙ МАСАЖ ?

Загальний масаж приносить чимало користі організму. Він зміцнює імунітет, сприяє детоксикації і виведенню надлишків рідини, усуває неприємні відчуття, біль і спазми в м'язах. Процедура дає комплексний ефект, оскільки впливає не тільки на шкірний покрив, а й на м'язи, судини, нервову систему, шар жирової тканини. Завдяки цьому її часто рекомендують для профілактики різноманітних захворювань.

ЯКІ ІСНУЮТЬ ВИДИ МАСАЖУ?

У VONA BEAUTY проводяться такі різновиди масажу:
 • Класичний;
 • Спортивний;
 • Антицелюлітний;
 • Медовий;
 • Лімфодренажний
 • Лікувальний;
 • Розслабляючий.
Процедура підбирається на консультації.

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ

Одним з найпопулярніших вважається класичний мануальний масаж. Проводять його погладжуваннями, розминаннями, постукуваннями та інщими прийомами, щоб зняти напругу і больові відчуття у м'язах, допомогти розслабитись, покращити сон, знизити стомлюваність і рівень тривожності. Додатково процедура поліпшує функції внутрішніх органів та систем.

СПОРТИВНИЙ МАСАЖ

Записатись на спортивний масаж – чудове рішення, якщо Ви професійний спортсмен або просто ведете активний спосіб життя. Завдяки цій процедурі можна краще підготуватись до змагання, адже вона розігріває м'язи, робить суглоби більш рухливими, підвищує витривалість, забезпечує приплив бадьорості та сил. Також методика рекомендується після тренувань, бо сприяє усуненню напруги та відновленню енергії.

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ

З якими проблемами бореться антицелюлітний масаж? Його рекомендують усім, хто прагне позбавитись від так званої «апельсинової шкірки», розщепити локальні жирові відкладення і зробити силует стрункішим. Методика покращує локальний обмін речовин, виводить продукти розпаду і надлишки рідини, відновлює пружність, вирівнює рельєф. Проводиться процедура на таких зонах, як живіт, сідниці, стегна, руки тощо.

МЕДОВИЙ МАСАЖ

Цей вид масажу передбачає використання меду. Наносять його на шкіру проблемної зони, перж ніж масажист почне обробку. Мед відомий своїми корисними властивостями: так, він не лише насичує шкіру необхідними інгредієнтами, а й допомагає вивести продукти розпаду та прискорює розщеплення локальних жирових відкладень.

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ

Лімфодренажний масаж тіла передбачає ретельну обробку лімфовузлів. Завдяки цьому виводиться зайва рідина, пришвидшується відтік лімфи і кровообіг, а організм очищається від шлаків та токсинів. Процедура допомагає знизити схильність до набряків, підвищити імунний бар'єр, покращити колір шкіри. Може проводитись не лише на тілі, а й на обличчі.

ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ

Лікувальний масаж спрямований на прискорення реабілітації після певного захворювання, травми чи хірургічної операції. Також його рекомендують для профілактики різних проблем. Процедура показана при міжхребцевих грижах, сколіозі, остеохондрозі та інших захворюваннях опорно-рухового апарату. Бореться вона з болями в суглобах, простудою, астмою, мігренями тощо.

РОЗСЛАБЛЯЮЧИЙ МАСАЖ

Прийти на професійний розслабляючий масаж може кожен, хто хоче позбавитись від напруги і спазмів у м'язах, підвищити стресостійкість, покращити психоемоційний стан. Процедура покращує настрій, оскільки підвищує синтез спеціальних гормонів, які викликають ейфорію. Нерідко методику рекомендують для зниження тривожності та покращення якості сну.

ЯКИЙ МАСАЖ КРАЩИЙ: РУЧНИЙ ЧИ АПАРАТНИЙ?

Масаж може бути не лише ручним (мануальним), а й апаратним. Останній передбачає використання спеціального обладнання, що дозволяє задіяти більш глибокі шари тканин. Це особливо ефективно при целюліті, набряках, жирових відкладеннях, застоях лімфи. До таких процедур належить LPG-масаж, що проводиться в нашому Центрі.

НА ЯКИХ ЗОНАХ ПРОВОДЯТЬ МАСАЖ?

Масаж можливий на обличчі та тілі. Так, на обличчі проводять лімфодренажний мануальний масаж і деякі різновиди апаратних (згаданий вище LPG-масаж). Антицелюлітний виконується на зонах з локальними жировими відкладеннями та проблемним рельєфом. Це зазвичай живіт, сідниці, стегна, руки. Інші процедури підходять для спини, комірцевої ділянки, ніг, рук, живота.

ЯКІ ОЛІЇ МОЖУТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИСЬ ПІД ЧАС МАСАЖУ?

Щоб підвищити ефективність, масажист може використовувати спеціальні олії. Вони можуть мати різний склад, запах і властивості, містити різні активні речовини. Так, завдяки масажним оліям можна краще розігріти ділянку перед процедурою, наситити шкіру корисними елементами, підвищити тонус або, навпаки, розслабити м'язи тощо.
ДАВАЙТЕ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС ЗРУЧНИЙ ЧАС ТА ДАТУ
Заповніть форму
Передзвонимо протягом 10 хвилин
Я приймаю умови передачі інформації
Показання:
 • Напругою в м'язах;
 • Дискомфортними відчуттями;
 • Болем у спині;
 • Ослабленням імунітету;
 • Безсонням;
 • Зайвими кілограмами;
 • Стомлюваністю;
 • Незадовільним станом шкіри;
 • Зашлакованістю організму;
 • Поганим настроєм тощо
Протипоказання:
 • Вагітність, період лактації;
 • Онкологічні захворювання;
 • Серцево-судинні захворювання (тромбоз, тромбофлебіт, варикозне розширення вен);
 • Епілепсія;
 • Гострі запальні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою тіла;
 • Хронічні захворювання в стадії декомпенсації;
 • Менструація (в залежності від виду масажу);
 • Захворювання шкіри (при псоріазі можна зі спеціальними мазями, які призначає лікуючий спеціаліст);
 • Порушення цілісності шкірного покриву.
Контакти
м. Київ, просп. Бажана, 16
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В