м. Київ
м. Бориспіль
м. Київ вул. Срібнокільська, 12
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В
Щодня з 9:00 до 21:00
Трихологія
Трихологія галузь медицини, яка займається дослідженням і вивченням структури волосся людини, його захворюваннями, лікуванням і розробкою методів профілактики захворювань волосся і шкіри голови. Сучасній людині доводиться часто стикатися зі стресами та різним негативним впливом навколишнього середовища. Це відбивається, зокрема, на здоров'ї волосся. Тьмяне, ламке, слабке волосся - це може бути не тільки косметичною проблемою, а й показником відхилень у загальному стані здоров'я
Вас турбує випадіння волосся?
Якщо волосся починає випадати, стає сухим або жирним, тонким і січеним - не можна займатися самолікуванням! Дуже важливо вчасно звернутися до лікаря-трихолога, щоб не втратити час, коли ще можна врятувати волосся і позбутися патологічних станів! Тільки фахівець допоможе визначити, чи пов'язані симптоми, що виникли, з косметичними засобами по догляду за шкірою голови і волоссям або ж їх поява викликана наявністю будь-якого захворювання.

Оскільки трихоскопія вважається абсолютно безпечним неінвазивним методом діагностики стану волосся, то його можна робити усім охочим як для профілактики, так і тим, кого тривожать певні зміни зі станом покриву голови.

ДАВАЙТЕ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС ЗРУЧНИЙ ЧАС ТА ДАТУ
Заповніть форму
Передзвонимо протягом 10 хвилин
Я приймаю умови передачі інформації

Гарантія відсутності ускладнень від діагностичної процедури трихоскопії та можливість проведення її усім охочим без протипоказань.

Контакти
м. Київ вул. Срібнокільська, 12
м. Бориспіль, Вул. Бежівка, 24В